S-812C45AY-B2-U
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
SII Semiconductor Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C45AY-B2-U
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.5V 65MA TO92-3
Podatkovni listi: S-812C45AY-B2-U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C45AY-B2-U
Številka dela S-812C45AY-B2-U Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.5V 65MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164240 pcs Podatkovni list S-812C45AY-B2-U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija S-812C
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1662-1967
1662-1967-1-ND
S-812C45AY-B2-U-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 65mA TO-92-3
Tok - Supply (Max) 2.1µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA
Trenutni - izhod 65mA Nadzorne funkcije -