S-812C51AY-Z2-U
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
SII Semiconductor Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C51AY-Z2-U
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 5.1V 75MA TO92-3
Podatkovni listi: S-812C51AY-Z2-U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C51AY-Z2-U
Številka dela S-812C51AY-Z2-U Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 5.1V 75MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161850 pcs Podatkovni list S-812C51AY-Z2-U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5.1V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija S-812C
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.1V 75mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 2.1µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA Trenutni - izhod 75mA