S-817A24APF-CUNTFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-817A24APF-CUNTFG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-817A24APF-CUNTFG
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.4V 35MA SNT4A
Podatkovni listi: S-817A24APF-CUNTFG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-817A24APF-CUNTFG
Številka dela S-817A24APF-CUNTFG Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.4V 35MA SNT4A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6004 pcs Podatkovni list S-817A24APF-CUNTFG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.67V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.4V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SNT-4A Serija S-817
Zaščitne lastnosti Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, Flat Leads PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.4V 35mA SNT-4A
Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5µA Trenutni - izhod 35mA