S-817A54APF-CVRTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-817A54APF-CVRTFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-817A54APF-CVRTFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 5.4V 75MA SNT4A
Podatkovni listi: S-817A54APF-CVRTFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-817A54APF-CVRTFU
Številka dela S-817A54APF-CVRTFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 5.4V 75MA SNT4A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217231 pcs Podatkovni list S-817A54APF-CVRTFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5.4V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.4V 75mA SNT-4A Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5µA
Trenutni - izhod 75mA Nadzorne funkcije -