S-817B18AMC-CWHT2U
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-817B18AMC-CWHT2U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-817B18AMC-CWHT2U
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 20MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-817B18AMC-CWHT2U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-817B18AMC-CWHT2U
Številka dela S-817B18AMC-CWHT2U Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 1.8V 20MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159077 pcs Podatkovni list S-817B18AMC-CWHT2U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.99V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-817
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1662-3266-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 20mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 2.5µA Trenutni - izhod 20mA