S-818A32AUC-BGMT2G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-818A32AUC-BGMT2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-818A32AUC-BGMT2G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT89-5
Podatkovni listi: S-818A32AUC-BGMT2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-818A32AUC-BGMT2G
Številka dela S-818A32AUC-BGMT2G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155565 pcs Podatkovni list S-818A32AUC-BGMT2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.44V @ 60mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija S-818
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 45dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 200mA SOT-89-5
Tok - Supply (Max) 40µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable