S-L2980A27MC-TF-G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-L2980A27MC-TF-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-L2980A27MC-TF-G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-L2980A27MC-TF-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-L2980A27MC-TF-G
Številka dela S-L2980A27MC-TF-G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149665 pcs Podatkovni list S-L2980A27MC-TF-G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-L2980
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 140µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable