S-T111B44MC-OHDTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-T111B44MC-OHDTFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-T111B44MC-OHDTFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-T111B44MC-OHDTFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-T111B44MC-OHDTFU
Številka dela S-T111B44MC-OHDTFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173471 pcs Podatkovni list S-T111B44MC-OHDTFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.26V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.4V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-T111
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.4V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 90µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA