SM5S22-001HE3/2D
Vishay Semiconductor Diodes Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM5S22-001HE3/2D
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE DO218AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SM5S22-001HE3/2D
Številka dela SM5S22-001HE3/2D Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE DO218AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4661 pcs Podatkovni list
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22V Napetost - razčlenitev DO-218AB
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 3600W (3.6kW) Power - Peak Pulse 91A
Polarizacija DO-218AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SM5S22-001HE3/2D Opis TVS DIODE DO218AB
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 39.4V Zmogljivost @ Pogostost -