SM8S24A-001HE3/2D
Vishay Semiconductor Diodes Division
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM8S24A-001HE3/2D
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 24VWM DO218AB
Podatkovni listi: SM8S24A-001HE3/2D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM8S24A-001HE3/2D
Številka dela SM8S24A-001HE3/2D Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 24VWM DO218AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4242 pcs Podatkovni list SM8S24A-001HE3/2D.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 26.7V
Napetost - razčlenitev (min) 24V Napetost - razčlenitev DO-218AB
Tip Zener Serija Automotive, AEC-Q101, PAR®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Zaščita električnega voda 6600W (6.6kW) Power - Peak Pulse 170A
Polarizacija DO-218AB delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca SM8S24A-001HE3/2D Opis TVS DIODE 24VWM DO218AB
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.9V Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM8S22A-TP
SM8S22A-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: TVS DIODE 22V 35.5V DO218AB
Na zalogi: 38226 pcs
Prenesi: SM8S22A-TP.pdf
RFQ
SM8S22AHE3_A/I
SM8S22AHE3_A/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay