SMCJ33CA-E3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ33CA-E3/57T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ33CA-E3/57T
Proizvajalec / znamka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis izdelka TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Podatkovni listi: SMCJ33CA-E3/57T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ33CA-E3/57T
Številka dela SMCJ33CA-E3/57T Proizvajalec Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 314606 pcs Podatkovni list SMCJ33CA-E3/57T.pdf
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 36.7V Voltage - Breakover 1
Napetost - razčlenitev (min) 33V Napetost - razčlenitev DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serija TransZorb®
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 28.1A
Polarizacija DO-214AB, SMC Druga imena SMCJ33CA-E3/57T-ND
SMCJ33CA-E3/57TGITR
SMCJ33CAE357T
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks
Številka izdelka proizvajalca SMCJ33CA-E3/57T Opis TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ33CA V7G
SMCJ33CA V7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Na zalogi: 356832 pcs
Prenesi: SMCJ33CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ33CA-M3/9AT
SMCJ33CA-M3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na zalogi: 154692 pcs
Prenesi: SMCJ33CA-M3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ33CA-HRA
SMCJ33CA-HRA
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Prenesi: SMCJ33CA-HRA.pdf
SMCJ33CA M6G
SMCJ33CA M6G
Prenesi: SMCJ33CA M6G.pdf
SMCJ33CA R7G
SMCJ33CA R7G