MG-1500-B-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MG-1500-B-MD-R
Proizvajalec / znamka: SSI Technologies, Inc.
Opis izdelka SENSOR 1500 PSI 4-20 MA 1/8 NPT
Podatkovni listi: MG-1500-B-MD-R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 562 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MG-1500-B-MD-R
Številka dela MG-1500-B-MD-R Proizvajalec SSI Technologies, Inc.
Opis SENSOR 1500 PSI 4-20 MA 1/8 NPT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 562 pcs Podatkovni list MG-1500-B-MD-R.pdf
Napetost - oskrba 12V Sklop zaključka -
Paket naprave za dobavitelja MediaGauge Serija MG-MD
Tip tlaka Vented Gauge Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/8" (3.18mm) NPT Paket / primer Module Box with Display
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Druga imena MG-1500-B-MD
MG-1500-B-MD-ND
delovna temperatura -10°C ~ 60°C
Delovni tlak 1500 PSI (10342.14 kPa) Največji tlak 4500 PSI (31026.41 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 1500 PSI (10342.14 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
Natančnost ±0.25%