BTB26-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB26-600BRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTB26-600BRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC 600V 25A TOP3
Podatkovni listi: BTB26-600BRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTB26-600BRG
Številka dela BTB26-600BRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC 600V 25A TOP3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45710 pcs Podatkovni list BTB26-600BRG.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Standard Paket naprave za dobavitelja TOP3
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TOP-3 Druga imena 497-3398-5
BTB26600BRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TOP3 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 25A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 80mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single