BYW81P-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW81P-200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BYW81P-200
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 15A TO220AC
Podatkovni listi: BYW81P-200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BYW81P-200
Številka dela BYW81P-200 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 15A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66822 pcs Podatkovni list BYW81P-200.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.15V @ 25A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 40ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 200V 15A Through Hole TO-220AC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 15A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BYW82-TR
BYW82-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE AVALANCHE 200V 3A SOD64