EMIF01-1003M3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF01-1003M3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF01-1003M3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/30PF SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF01-1003M3
Številka dela EMIF01-1003M3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/30PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5246 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 30pF
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-101, SOT-883 Druga imena 497-7738-2
EMIF01-1003M3-ND
EMIF011003M3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.020" (0.50mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel R = 100 Ohms, C = 30pF SC-101, SOT-883 Frekvenca Center / Cutoff 900MHz (Cutoff)
Znižanje vrednosti -25dB @ 900MHz Aplikacije Data Lines for Mobile Devices