FERD30M45CR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
FERD30M45CR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FERD30M45CR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY 45V 30A I2PAK
Podatkovni listi: FERD30M45CR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FERD30M45CR
Številka dela FERD30M45CR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY 45V 30A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78028 pcs Podatkovni list FERD30M45CR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 470mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Full Pack, I²Pak Druga imena 497-15264-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 15A Through Hole TO-262-3 Full Pack, I²Pak Trenutna - povratna puščanja @ Vr 600µA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A