L4931CZ33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4931CZ33
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Podatkovni listi: L4931CZ33.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4931CZ33
Številka dela L4931CZ33 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118853 pcs Podatkovni list L4931CZ33.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-1003 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-92-3 Tok - Supply (Max) 6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA Trenutni - izhod 250mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela L4931C
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4931CZ50-AP
L4931CZ50-AP
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 5V 250MA TO92-3
Na zalogi: 328717 pcs
Prenesi: L4931CZ50-AP.pdf
RFQ
L4931CZ33-AP
L4931CZ33-AP
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 250MA TO92-3
Na zalogi: 272367 pcs
Prenesi: L4931CZ33-AP.pdf
RFQ
L4931CZ120-AP
L4931CZ120-AP
Opis: IC REG LINEAR 12V 250MA TO92-3