L4940P85
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4940P85 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4940P85
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220FP
Podatkovni listi: L4940P85.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4940P85
Številka dela L4940P85 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95164 pcs Podatkovni list L4940P85.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.9V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 8.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 17V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack PSRR 68dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A TO-220FP
Tok - Supply (Max) 50mA Trenutni - Quiescent (Iq) 8mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije -