L4957AD3.3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L4957AD3.3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L4957AD3.3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK
Podatkovni listi: L4957AD3.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L4957AD3.3
Številka dela L4957AD3.3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74868 pcs Podatkovni list L4957AD3.3.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 75dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA Trenutni - izhod 5A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela L4957A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
L4962/A
L4962/A
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG BUCK ADJ 1.5A 16DIP
Na zalogi: 56233 pcs
Prenesi: L4962/A.pdf
RFQ
L4957AD3.3TR
L4957AD3.3TR
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK