LD49300PT12R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LD49300PT12R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 3A PPAK
Podatkovni listi: LD49300PT12R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LD49300PT12R
Številka dela LD49300PT12R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.2V 3A PPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61896 pcs Podatkovni list LD49300PT12R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja PPAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 68dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-8277-1 delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 3A PPAK
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 4mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije Enable