LDK130C32R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130C32R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK130C32R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LIN 3.2V 300MA SOT323-5
Podatkovni listi: LDK130C32R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK130C32R
Številka dela LDK130C32R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LIN 3.2V 300MA SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 214198 pcs Podatkovni list LDK130C32R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-14017-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 300mA SOT-323-5
Tok - Supply (Max) 120µA Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable