LK112M13TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LK112M13TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LK112M13TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi: LK112M13TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LK112M13TR
Številka dela LK112M13TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123715 pcs Podatkovni list LK112M13TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (400Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -30°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 150mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA Trenutni - izhod 150mA