MK50H27TQ33B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MK50H27TQ33B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC CTRLR SYSTEM7 33MHZ 52-PLCC
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 845 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 845 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MK50H27TQ33B
Številka dela MK50H27TQ33B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC CTRLR SYSTEM7 33MHZ 52-PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 845 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba - Paket naprave za dobavitelja 52-PLCC
Serija - Moč (Watts) 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 52-LCC (J-Lead)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1