SMA6J100A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J100A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMA6J100A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 100V 172V SMA
Podatkovni listi: 1.SMA6J100A-TR.pdf2.SMA6J100A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMA6J100A-TR
Številka dela SMA6J100A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 100V 172V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340793 pcs Podatkovni list 1.SMA6J100A-TR.pdf2.SMA6J100A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 172V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA (DO-214AC)
Serija SMA6J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena 497-7440-2
SMA6J100A-TR-ND
SMA6J100ATR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -