SPC560B64L7C6E0X
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC560B64L7C6E0X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPC560B64L7C6E0X
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
Podatkovni listi: 1.SPC560B64L7C6E0X.pdf2.SPC560B64L7C6E0X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPC560B64L7C6E0X
Številka dela SPC560B64L7C6E0X Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12496 pcs Podatkovni list 1.SPC560B64L7C6E0X.pdf2.SPC560B64L7C6E0X.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 176-LQFP (24x24)
Hitrost 64MHz Serija Automotive, AEC-Q100, SPC56
Velikost RAM-a 96K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.5MB (1.5M x 8) Periferne naprave DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 176-LQFP
Druga imena 497-13562-2 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 149
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis e200z0h Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Podatkovni pretvorniki A/D 53x10/12b