STB12NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB12NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB12NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 11A D2PAK
Podatkovni listi: STB12NM50N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB12NM50N
Številka dela STB12NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 11A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51323 pcs Podatkovni list STB12NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-5781-2
STB12NM50N-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 940pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 11A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)