STB32NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB32NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB32NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N CH 500V 22A D2PAK
Podatkovni listi: STB32NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB32NM50N
Številka dela STB32NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N CH 500V 22A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45421 pcs Podatkovni list STB32NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D²Pak)
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 11A, 10V
Odmik moči (maks.) 190W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-13264-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1973pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 22A (Tc) 190W (Tc) Surface Mount TO-263 (D²Pak)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)