STD7NS20T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD7NS20T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD7NS20T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 200V 7A DPAK
Podatkovni listi: STD7NS20T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD7NS20T4
Številka dela STD7NS20T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 200V 7A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106191 pcs Podatkovni list STD7NS20T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 3.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-6566-2
STD7NS20T4-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis N-Channel 200V 7A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)