STF14NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF14NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF14NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
Podatkovni listi: STF14NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF14NM50N
Številka dela STF14NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53176 pcs Podatkovni list STF14NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 100µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 320 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 25W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12569-5
STF14NM50N-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 816pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 12A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)