STGB10NC60KDT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB10NC60KDT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB10NC60KDT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 20A 65W D2PAK
Podatkovni listi: STGB10NC60KDT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB10NC60KDT4
Številka dela STGB10NC60KDT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 20A 65W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72062 pcs Podatkovni list STGB10NC60KDT4.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A
Test Condition 390V, 5A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 17ns/72ns
Preklop energije 55µJ (on), 85µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija PowerMESH™ Povratni čas obnovitve (trr) 22ns
Moč - maks 65W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-5736-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT -
Gate Charge 19nC natančen opis IGBT 600V 20A 65W Surface Mount D2PAK
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 30A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A