STGB25N40LZAG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB25N40LZAG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB25N40LZAG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka POWER TRANSISTORS
Podatkovni listi: STGB25N40LZAG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB25N40LZAG
Številka dela STGB25N40LZAG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis POWER TRANSISTORS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75237 pcs Podatkovni list STGB25N40LZAG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 435V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.25V @ 4V, 6A
Test Condition 300V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 1.1µs/4.6µs
Preklop energije - Paket naprave za dobavitelja D²PAK
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 150W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-17643-2 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Logic Vrsta IGBT -
Gate Charge 26nC natančen opis IGBT 435V 25A 150W Surface Mount D²PAK
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 50A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 25A