STGW30H65FB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30H65FB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW30H65FB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 650V 30A 260W TO-247
Podatkovni listi: STGW30H65FB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW30H65FB
Številka dela STGW30H65FB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 30A 260W TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55218 pcs Podatkovni list STGW30H65FB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 37ns/146ns
Preklop energije 151µJ (on), 293µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Moč - maks 260W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
Druga imena 497-14467-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 149nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 30A 260W Through Hole TO-247 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 30A