STGW40H65DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40H65DFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGW40H65DFB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 650V 80A 283W TO-247
Podatkovni listi: STGW40H65DFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGW40H65DFB
Številka dela STGW40H65DFB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 650V 80A 283W TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47751 pcs Podatkovni list STGW40H65DFB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 40A, 5 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 40ns/142ns
Preklop energije 498µJ (on), 363µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 62ns
Moč - maks 283W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-14365
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 42 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 210nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 80A 283W Through Hole TO-247 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A