STIEC45-30AS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STIEC45-30AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STIEC45-30AS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 30V 55V SMC
Podatkovni listi: STIEC45-30AS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STIEC45-30AS
Številka dela STIEC45-30AS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30V 55V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98639 pcs Podatkovni list STIEC45-30AS.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 55V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija STIEC, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-10395-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 500A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -