STPS2H100UY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2H100UY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2H100UY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Podatkovni listi: STPS2H100UY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2H100UY
Številka dela STPS2H100UY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 367214 pcs Podatkovni list STPS2H100UY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 790mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja SMB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Q Automotive Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-11093-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 2A Capacitance @ Vr, F -