STW55NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW55NM60N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW55NM60N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 51A TO-247
Podatkovni listi: STW55NM60N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STW55NM60N
Številka dela STW55NM60N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 51A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4253 pcs Podatkovni list STW55NM60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 25.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 350W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-7622-5
STW55NM60N-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5800pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 190nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 51A (Tc) 350W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 51A (Tc)