TS4061AILT-1.225
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TS4061AILT-1.225
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Podatkovni listi: TS4061AILT-1.225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TS4061AILT-1.225
Številka dela TS4061AILT-1.225 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156475 pcs Podatkovni list TS4061AILT-1.225.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient 35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 497-15221-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 95µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 10µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 12µA