UPSD3422EVB40T6
pregled izdelka
Številka dela: UPSD3422EVB40T6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 80KB FLASH 52TQFP
Podatkovni listi: UPSD3422EVB40T6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPSD3422EVB40T6
Številka dela UPSD3422EVB40T6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 80KB FLASH 52TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15969 pcs Podatkovni list UPSD3422EVB40T6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 40MHz
Serija µPSD Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 80KB (80K x 8)
Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 52-LQFP Druga imena 497-5657
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 80KB (80K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b