UPSD3454EVB40T6
pregled izdelka
Številka dela: UPSD3454EVB40T6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 8BIT 288KB FLASH 52TQFP
Podatkovni listi: UPSD3454EVB40T6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPSD3454EVB40T6
Številka dela UPSD3454EVB40T6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 8BIT 288KB FLASH 52TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12414 pcs Podatkovni list UPSD3454EVB40T6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Hitrost 40MHz
Serija µPSD Velikost RAM-a 32K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 288KB (288K x 8)
Periferne naprave LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 52-LQFP Druga imena 497-5669
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis 8032 µPSD Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 288KB (288K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b