VN5E010AHTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E010AHTR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN5E010AHTR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC HIGH SIDE DRIVER 6-HPAK
Podatkovni listi: VN5E010AHTR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN5E010AHTR-E
Številka dela VN5E010AHTR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC HIGH SIDE DRIVER 6-HPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71781 pcs Podatkovni list VN5E010AHTR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4.5 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 6-HPAK
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 10 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 497-10505-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Tok - izhod (maks.) 60A Številka osnovnega dela VN5E010