VNB28N04TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB28N04TR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB28N04TR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK
Podatkovni listi: VNB28N04TR-E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VNB28N04TR-E
Številka dela VNB28N04TR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5697 pcs Podatkovni list VNB28N04TR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 31V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 35 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 19A
Številka osnovnega dela VN*28N
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNB28N0413TR
VNB28N0413TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK
Na zalogi: 54413 pcs
Prenesi: VNB28N0413TR.pdf
RFQ
VNB35N07TR-E
VNB35N07TR-E
Opis: MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK
Na zalogi: 43285 pcs
Prenesi: VNB35N07TR-E.pdf
RFQ
VNB28N04
VNB28N04
Opis: MOSFET POWER 42V 28A D2PAK