VND5E050ACJTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E050ACJTR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VND5E050ACJTR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO12
Podatkovni listi: VND5E050ACJTR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VND5E050ACJTR-E
Številka dela VND5E050ACJTR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67087 pcs Podatkovni list VND5E050ACJTR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4.5 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja PowerSSO-12™
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerSSO-12 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Auto Restart
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 19A