RC0402F4530CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC0402F4530CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0402F4530CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 453 OHM 1% 1/32W 01005
Podatkovni listi: 1.RC0402F4530CS.pdf2.RC0402F4530CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0402F4530CS
Številka dela RC0402F4530CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 453 OHM 1% 1/32W 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6794252 pcs Podatkovni list 1.RC0402F4530CS.pdf2.RC0402F4530CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 01005 Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija RC Odpornost 453 Ohms
Moč (Watts) 0.03W, 1/32W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.006" (0.15mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 453 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film