RC0603F28R0CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC0603F28R0CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0603F28R0CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 28 OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RC0603F28R0CS.pdf2.RC0603F28R0CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0603F28R0CS
Številka dela RC0603F28R0CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 28 OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14002990 pcs Podatkovni list 1.RC0603F28R0CS.pdf2.RC0603F28R0CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RC Odpornost 28 Ohms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.25mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 28 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film