RC0603F8063CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC0603F8063CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC0603F8063CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES SMD 806K OHM 1% 1/20W 0201
Podatkovni listi: 1.RC0603F8063CS.pdf2.RC0603F8063CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
150000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC0603F8063CS
Številka dela RC0603F8063CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES SMD 806K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11268024 pcs Podatkovni list 1.RC0603F8063CS.pdf2.RC0603F8063CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±250ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0201 Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RC Odpornost 806 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 1276-3737-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 806 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film