RC1005F1473CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC1005F1473CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1005F1473CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 147K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RC1005F1473CS.pdf2.RC1005F1473CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC1005F1473CS
Številka dela RC1005F1473CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 147K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15209261 pcs Podatkovni list 1.RC1005F1473CS.pdf2.RC1005F1473CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RC Odpornost 147 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 147 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film