RC1608F4990CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC1608F4990CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1608F4990CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES SMD 499 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RC1608F4990CS.pdf2.RC1608F4990CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC1608F4990CS
Številka dela RC1608F4990CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES SMD 499 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10689176 pcs Podatkovni list 1.RC1608F4990CS.pdf2.RC1608F4990CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RC Odpornost 499 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1276-3504-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film