RC1608J433CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC1608J433CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC1608J433CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES SMD 43K OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RC1608J433CS.pdf2.RC1608J433CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC1608J433CS
Številka dela RC1608J433CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES SMD 43K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6479417 pcs Podatkovni list 1.RC1608J433CS.pdf2.RC1608J433CS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RC Odpornost 43 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1276-5101-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 43 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film