RC3216F331CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC3216F331CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC3216F331CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES SMD 330 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RC3216F331CS.pdf2.RC3216F331CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC3216F331CS
Številka dela RC3216F331CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES SMD 330 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5705414 pcs Podatkovni list 1.RC3216F331CS.pdf2.RC3216F331CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RC Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1276-5690-6
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 330 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film