RC3216F3832CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC3216F3832CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC3216F3832CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES SMD 38.3K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RC3216F3832CS.pdf2.RC3216F3832CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC3216F3832CS
Številka dela RC3216F3832CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES SMD 38.3K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1937558 pcs Podatkovni list 1.RC3216F3832CS.pdf2.RC3216F3832CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RC Odpornost 38.3 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1276-5765-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 38.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film